
КАЙМАН пышақтарына арналған стерилизатор ҚН-1-18- Р-М А
- Бар
- Коды:232108
185 477 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН пышақтарына арналған стерилизатор ҚН-1-18- Р-М А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель сынапты шаммен, 0-ден 60 минутқа дейінгі таймермен және құлпы бар есікпен жабдықталған. Корпус AISI430 тот баспайтын болаттан жасалған, есігі қызметкерлерді ультракүлгін сәулелерден қорғауды қамтамасыз ететін тоналды шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тор ұстағыш және магнитті пышақ ұстағыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Есікті ашқан кезде автоматты түрде өшеді
- Қабырғаға бекіту
Сипаттамалары:
- Бактерицидтік ағынның қуаты: 0,16 кВТ
- Максималды ұзындық:
- Пышақтың сабы: 140 мм
- Жүзі: 280 мм
- Ұяшықтың ені: 9 мм
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 5000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 381382 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 18 дана. |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Қуат | 0.01 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 465 мм |
- Бағасы: 185 477 ₸



