
КАЙМАН пышақтарына арналған стерилизатор ҚН-1-18- Р А
- Бар
- Коды:232103
156 460 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН пышақтарына арналған стерилизатор ҚН-1-18- Р А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель сынапты шаммен, 0-ден 60 минутқа дейінгі таймермен, оңай алынбалы тормен-пышақ ұстағышымен және құлпы бар есікпен жабдықталған. Корпус AISI430 тот баспайтын болаттан жасалған, есігі қызметкерлерді ультракүлгін сәулелерден қорғауды қамтамасыз ететін тоналды шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Есікті ашқан кезде автоматты түрде өшеді
- Қабырғаға бекіту
Сипаттамалары:
- Бактерицидтік ағынның қуаты: 0,16 кВТ
- Максималды ұзындық:
- Пышақтың сабы: 140 мм
- Жүзі: 280 мм
- Ұяшықтың ені: 9 мм
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 5000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 381383 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 18 дана. |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Қуат | 0.01 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 465 мм |
- Бағасы: 156 460 ₸


