
Пышақтарға арналған стерилизатор VIATTO VA-UVKB1
- Бар
- Коды:203686
158 091 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-UVKB1 пышақ стерилизаторы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пышақтарды және басқа да ас үй жабдықтарын зарарсыздандыру және дезинфекциялау үшін қолданылады. Модель тор-ұстағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, есігі ультракүлгін сәулелерден қорғайтын акрилден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Таймер: 60 мин.
- Ультракүлгін шам: 8 Вт.
Қаптамадағы габариттері: 370х150х620 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 14 дана. |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Қуат | 0.008 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 158 091 ₸


