
Пышақтарға арналған стерилизатор Hurakan HKN-UVA10
- Бар
- Коды:88182
132 339 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-UVA10 пышақ стерилизаторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель таймермен, ультракүлгін шаммен және алынбалы пышақ ұстағышымен жабдықталған.
Сипаттамалары:
- Стерилизация уақыты: 30 сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163139 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.27 кг |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 10 дана. |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қуат | 0.06 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 132 339 ₸


