
Пышақтарға арналған стерилизатор Hurakan HKN-UVA12
- Бар
- Коды:128733
136 036 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-UVA12 пышақ стерилизаторы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пышақтарды зарарсыздандыруға және дезинфекциялауға арналған. Модель ультракүлгін шаммен және зарарсыздандыру уақытының таймерімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік пластиктен жасалған.
Сипаттамалары:
- Макс. өңдеу уақыты: 60 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213961 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.6 кг |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 12 дана. |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Қуат | 0.01 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 136 036 ₸


