
Пышақтарға арналған стерилизатор OZTI OUV 4757
- Бар
- Коды:339987
165 727 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OUV 4757 стерилизаторы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ультракүлгін сәулелену арқылы пышақтарды дезинфекциялау үшін қолданылады. Модель топсалы есігі бар камерамен және ашасы бар қуат кабелімен жабдықталған. Корпус пен себет тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне алынбалы себет пен құлып кілті кіреді.
Ерекшеліктері:
- Цикл ұзақтығын реттеуге арналған айналмалы қосқышы бар таймер
- Есік ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Есік құлпы
- Қабырғаға орнату мүмкіндігі
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Пайдаланудың ұзақ мерзімі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды берілген ұзақтығы: 90 мин.
- Камераның көлемі: 0,05 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7912.N1.00014.00 / OUV 4757 |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 14 дана. |
| Биіктігі | 575 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қуат | 0.008 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 472 мм |
- Бағасы: 165 727 ₸


