
Пышақтарға арналған стерилизатор ПишТех СДН-20
- Бар
- Коды:327443
134 155 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стерилизатор ПишТех СДН-20 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пышақтар мен басқа да ас үй құралдарын зарарсыздандыру үшін қолданылады. Өңдеу СЭС талаптарына сәйкес ультракүлгін сәуленің көмегімен жүзеге асырылады. Модель төмен қысымды озонсыз шаммен және құлпы бар есікпен жабдықталған. Корпус пен есік тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Таймер
- Есік ашылған кезде шамды автоматты түрде өшіру
- Шамды механикалық зақымданудан қорғауға арналған тор
- Қабырғалық орналастыру
Сипаттамалары:
- Шамдардың саны: 1
- Сәулелену уақыты: 10 минуттан 120 минутқа дейін.
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамдардың қызмет ету мерзімі: 8000 сағат
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 20 дана. |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Қуат | 0.015 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 134 155 ₸



