
Кір жуғыш-кептіргіш машина Вязьма ВС-13х2
- Бар
- Коды:127160
4 424 747 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ВС-13х2 кір жуғыш-кептіргіш машинасы қонақүйлердегі, балабақшалардағы, мейрамханалардағы, демалыс үйлеріндегі, жатақханалардағы шағын кір жуатын орындарда, сондай-ақ коммерциялық кір жуатын орындарда кір жууға, шаюға, сығуға, шайқауға және кептіруге арналған. маталардың әртүрлі түрлерінен жасалған киімдер мен киімдер. Модель әрбір секцияның аралас үрлеу жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Электрмен жылыту
- Жуу және кептіру секцияларын басқаруға арналған бөлек контроллерлер
- Әр секция үшін автоматты басқару (30 бағдарламаға дейін)
- Қалдық ылғалдылық датчигі стандартты жабдық ретінде
- Жеңілдетілген констукция
- Өнеркәсіптік орындалуы
Қосымша сипаттамалар:
- Барабанның көлемі: 2х286 л
- Желдеткіштің ауадағы өнімділігі: 450 м3/сағат
- Макс. кірдің қалдық ылғалдылығы: 10%
- Номиналды қуат:
- Қыздыру элементтері: 12,6 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Жетек электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Макс. электр энергиясының меншікті шығыны: 0,65 кВТ*сағ/кг
- Кептіргіш машина желдеткішінің шығыс құбырының диаметрі: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Монтаждау жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖС-13х2.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 320 келі |
| Биіктігі | 2075 мм |
| Тереңдігі | 1020 мм |
| Тиеу (жуу) | 13 келі |
| Тиеу (кептіру) | 13 келі |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 4 424 747 ₸


