
Кір жуғыш-кептіргіш машина Вязьма ВССК-11
- Бар
- Коды:218084
5 649 338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ВСК-11 кір жуғыш-кептіргіш машинасы қонақүйлердегі, балабақшалардағы, мейрамханалардағы, демалыс үйлеріндегі, жатақханалардағы шағын кір жуатын орындарда, сондай-ақ коммерциялық кір жуатын орындарда кір жууға, шаюға, сығуға, шайқауға және кептіруге арналған. маталардың әртүрлі түрлерінен жасалған киімдер мен киімдер. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен жабдықталған. Конструкция еденге бекітуді қажет етпейді.
Ерекшеліктері:
- Электрмен жылыту
- Жуу және кептіру секцияларын басқаруға арналған бөлек контроллерлер
- Автоматты басқару (50 бағдарламаға дейін)
- Соңғы сығу
- Су төгетін сорғының болуы
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлейтін сорғыларға қосу
- Қалдық ылғалдылық датчигі стандартты жабдық ретінде
- Өнеркәсіптік орындалуы
- Қызмет ету мерзімі 10 жыл
Қосымша сипаттамалар:
- Барабанның көлемі:
- Кір жуғыш машина: 100 л
- Кептіргіш машина: 220 л
- Кір жуғыш машинаның бөліну факторы:
- Жуу кезінде: 0,7-0,9 (46-52 айн/мин.)
- Сығу кезінде: 300 (950 айн/мин.)
- Кептіргіш желдеткішінің ауадағы өнімділігі: 330 м3/сағат
- Макс. кір жуғыш машинаның меншікті су шығыны*: 18 л/кг
- Макс. кірдің қалдық ылғалдылығы:
- Кір жуғыш машина: 50%
- Кептіргіш машина: 10%
- Номиналды қуат:
- Кір жуғыш машина:
- Жетек электр қозғалтқышы: 1,5 кВТ
- Қыздыру элементтері: 10,5 кВТ
- Кептіргіш машина:
- Жетек электр қозғалтқышы: 0,25 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Қыздыру элементтері: 8,5 кВТ
- Кір жуғыш машина:
- Макс. электр энергиясының үлестік шығыны:
- Кір жуғыш машина: 0,3 кВТ*сағ/кг
- Кептіргіш машина: 0,65 кВТ*сағ/кг
- Кептіргіш машина желдеткішінің шығыс құбырының диаметрі: 150 мм
- Кір жуғыш машинаның суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 20 мм
- Алып жатқан жер аумағы 0,7 м2
- Қаптамадағы габариттері: 1020х1050х2250 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Монтаждау жинағы
*Үлестік шығын "600 °С түрлі-түсті жуу (2 жуу + 3 шаю)" бағдарламасы үшін көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВСК-11.22141.11 (ВСК-11) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 400 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 418 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Тиеу (жуу) | 11 келі |
| Тиеу (кептіру) | 11 келі |
| Қуат (жуу) | 12 кВТ |
| Қуат (кептіру) | 10.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 5 649 338 ₸


