
Кір жуғыш-кептіргіш машина Вязьма ВССК-11П
- Бар
- Коды:218087
5 988 295 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ВССК-11П кір жуғыш және кептіргіш қонақүйлерде, балабақшаларда, мейрамханаларда, демалыс үйлерінде, жатақханаларда шағын кір жуатын орындарда, сондай-ақ кір жууға, шаюға, сығуға, шайқауға және кептіруге арналған коммерциялық кір жуатын орындарда қолданылады. маталар мен киімдердің әртүрлі түрлері. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен жабдықталған. Конструкция еденге бекітуді қажет етпейді.
Ерекшеліктері:
- Бумен жылыту
- Жуу және кептіру секцияларын басқаруға арналған бөлек контроллерлер
- Автоматты басқару (50 бағдарламаға дейін)
- Соңғы сығу
- Су төгетін сорғының болуы
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлейтін сорғыларға қосу
- Қалдық ылғалдылық датчигі стандартты жабдық ретінде
- Өнеркәсіптік орындалуы
- Қызмет ету мерзімі 10 жыл
Қосымша сипаттамалар:
- Барабанның көлемі:
- Кір жуғыш машина: 100 л
- Кептіргіш машина: 220 л
- Кір жуғыш машинаның бөліну факторы:
- Жуу кезінде: 0,7-0,9 (45,7-51,8 айн/мин.)
- Сығу кезінде: 300 (950 айн/мин.)
- Кептіргіш желдеткішінің ауадағы өнімділігі: 330 м3/сағат
- Макс. кір жуғыш машинаның меншікті су шығыны*: 18 л/кг
- Макс. кірдің қалдық ылғалдылығы:
- Кір жуғыш машина: 50%
- Кептіргіш машина: 10%
- Номиналды қуат:
- Кір жуғыш машина:
- Жетек электр қозғалтқышы: 1,5 кВТ
- Кептіргіш машина:
- Жетек электр қозғалтқышы: 0,25 кВТ
- Желдеткіштің электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Кір жуғыш машина:
- Макс. электр энергиясының үлестік шығыны:
- Кір жуғыш машина: 0,3 кВТ*сағ/кг
- Кептіргіш машина: 0,65 кВТ*сағ/кг
- Кептіргіш машина желдеткішінің шығыс құбырының диаметрі: 150 мм
- Кір жуғыш машинаның суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 20 мм
- Кір жуғыш машинаның су төгетін түтігінің шығыс диаметрі: 29 мм
- Жеткізу желісіндегі қысым: 0,6 мПа
- Алып жатқан жер аумағы 0,7 м2
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Монтаждау жинағы
*Үлестік шығын "600 °С түрлі-түсті жуу (2 жуу + 3 шаю)" бағдарламасы үшін көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВСК-11П.22141.11 (ВСК-11П) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 400 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 418 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Тиеу (жуу) | 11 келі |
| Тиеу (кептіру) | 11 келі |
| Қуат (кептіру) | 10.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 5 988 295 ₸


