
Вязьма В-25 кір жуатын машина
- Бар
- Коды:81144
4 762 886 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма В-25 кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Ішкі және сыртқы барабандар тот баспайтын болаттан, қаптамалар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 сенсорлық контроллері негізінде автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Мақтадан, зығырдан, аралас маталардан жасалған ақ/түрлі-түсті зығыр маталарды тиеу мүмкіндігі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Жоғары сығу центрифуганы қосымша сатып алуды талап етпей, тиімді жууға және сығуға мүмкіндік береді
- Температураның индикаторы, жуу циклінің соңына дейін қалған уақыт
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: электрлік
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 110
- Қуат:
- Жетектің электр қозғалтқышы: 3 кВТ
- Қыздыру элементтері: 30 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,3 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Қалдық ылғалдылық: 70%
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық су вентильдерінің шартты өтуі: 20 мм
- Ыстық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Ағызу клапанының шартты өтуі: 76 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1050х1120х1600 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы В-25.22131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 320 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 340 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1445 мм |
| Тереңдігі | 955 мм |
| Жүктеу | 25 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 33 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 250 л |
| Сығу жылдамдығы | 496 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 40-тан 44 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 970 мм |
- Бағасы: 4 762 886 ₸


