
Вязьма В-35 кір жуатын машина
- Бар
- Коды:81160
6 135 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма В-35 кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Ішкі және сыртқы барабандар тот баспайтын болаттан, қаптамалар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 контроллері базасындағы автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Мақтадан, зығырдан, аралас маталардан жасалған ақ/түрлі-түсті зығыр маталарды тиеу мүмкіндігі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Контроллерде SD картасын оқу құрылғысы бар
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: электрлік
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 110
- Қуат:
- Жетектің электр қозғалтқышы: 4 кВТ
- Қыздыру элементтері: 30 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,27 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 16 дм3/кг*
- Қалдық ылғалдылық: 70%
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Ыстық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Ағызу клапанының шартты өтуі: 76 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1180х1200х1700 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы В-35.22131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 485 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 506 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1550 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| Барабанның тереңдігі | 521 мм |
| Барабанның диаметрі | 923 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 844 мм |
| Жүктеу | 35 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 34 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 350 л |
| Сығу жылдамдығы | 461 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 37-ден 41 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 1115 мм |
- Бағасы: 6 135 221 ₸


