
Вязьма В-11 кір жуатын машина (апат. болат)
- Бар
- Коды:240382
3 060 121 ₸
- +7 (702) 313-84-55
"Вега" сериялы Вязьма В-11 кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Модельде сұйық жуғыш заттарға арналған өлшеуіш сорғыларды қосуға арналған 8 шығыс бар. Сорғылар машинаның контроллерінен тікелей жұмыс істейді және олар үшін қосымша басқару блогын сатып алуды қажет етпейді. Машинаға сұйық жуғыш заттарға арналған сорғыларды қосу және дұрыс химияны таңдау арқылы машинаны аква тазалағыш ретінде пайдалануға болады – қымбат химиялық тазалауға балама. Ішкі және сыртқы барабандар тот баспайтын болаттан, қаптамалар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 сенсорлық контроллері негізінде автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Мақтадан, зығырдан, аралас маталардан жасалған ақ/түрлі-түсті зығыр маталарды тиеу мүмкіндігі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Жоғары сығу центрифуганы қосымша сатып алуды талап етпей, тиімді жууға және сығуға мүмкіндік береді
- Температура датчигі
- Жуу циклінің соңына дейін қалған уақыт индикаторы
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 110
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,3 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Макс. қалдық ылғалдылық: 70%
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 1,3 кВТ
- Қыздыру элементтері 10,5 кВТ
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су вентильдерінің шартты өтуі: 20 мм
- Ағызу клапанының шартты өтуі: 50 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 850х980х1370 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесіне мыналар кіреді:
- Сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 231 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Барабанның тереңдігі | 360 мм |
| Барабанның диаметрі | 600 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 667 мм |
| Жүктеу | 11 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 11.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 100 л |
| Сығу жылдамдығы | 573 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 46-дан 50 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 3 060 121 ₸



