
Кір жуатын-сығатын Вязьма-11 машинасы
- Бар
- Коды:237051
3 707 405 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу-сығу Вязьма ВО-11 білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір, мата және киімдерді жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен және кіріктірілген су төгетін сорғымен жабдықталған. Машинаның негізгі құрылымдық бөлшектері, ішкі, сыртқы барабаны және алдыңғы қаптамасы тот баспайтын болаттан, ал бүйірлік қаптамалары мен басқару панелі боялған мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 контроллері базасындағы автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 10 зауыттық бағдарлама және 40 еркін бағдарламаланатын
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- сұйық жуғыш заттарға арналған мөлшерлегіш сорғыларды қосуға арналған 8 шығыс
- Құрылғы су бұру жүйесінен төмен орнатылған болса да, кәрізге суды жылдам төгу
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Суық және ыстық суға қосылу
- Үлкен диаметрлі эргономикалық люк
- Шағын өлшемдер
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 350
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 1,1 кВТ
- Қыздыру элементтері: 9 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,2 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 18 дм3/кг*
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су вентильдерінің шартты өтуі: 20 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 23 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 225 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1125 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Барабанның тереңдігі | 360 мм |
| Барабанның диаметрі | 600 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 365 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 10.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 100 л |
| Сығу жылдамдығы | 350-ден 1020 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 3 707 405 ₸


