
Вязьма В-18П кір жуатын машина
- Бар
- Коды:81139
4 525 479 ₸
- +7 (702) 313-84-55
"Вега" сериялы Вязьма В-18П кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Модельде сұйық жуғыш заттарға арналған өлшеуіш сорғыларды қосуға арналған 8 шығыс бар. Сорғылар машинаның контроллерінен тікелей жұмыс істейді және олар үшін қосымша басқару блогын сатып алуды қажет етпейді. Машинаға сұйық жуғыш заттарға арналған сорғыларды қосу және дұрыс химияны таңдау арқылы машинаны аква тазалағыш ретінде пайдалануға болады – қымбат химиялық тазалауға балама. Ішкі және сыртқы барабандар тот баспайтын болаттан, қаптамалар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 сенсорлық контроллері негізінде автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Мақтадан, зығырдан, аралас маталардан жасалған ақ/түрлі-түсті зығыр маталарды тиеу мүмкіндігі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Жоғары сығу центрифуганы қосымша сатып алуды талап етпей, тиімді жууға және сығуға мүмкіндік береді
- Температура датчигі
- Жуу циклінің соңына дейін қалған уақыт индикаторы
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: бу
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 110
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,036 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Цикл үшін будың меншікті шығыны, артық емес: 0,9 дм3/кг
- Қалдық ылғалдылық: 70%
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық су вентильдерінің шартты өтуі: 20 мм
- Ыстық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 15 мм
- Ағызу клапанының шартты өтуі: 76 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1030х980х1520 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы В-18П.22131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 280 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 296 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Барабанның тереңдігі | 440 мм |
| Барабанның диаметрі | 720 мм |
| Жүктеу | 18 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 180 л |
| Сығу жылдамдығы | 522 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 42-ден 46 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 870 мм |
- Бағасы: 4 525 479 ₸


