
Вязьма В-15П бояу кір жуатын машина. болат
- Бар
- Коды:81135
4 168 467 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма В-15П кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Ішкі және сыртқы барабандар тот баспайтын болаттан, қаптамалар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 сенсорлық контроллері негізінде автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Мақтадан, зығырдан, аралас маталардан жасалған ақ/түрлі-түсті зығыр маталарды тиеу мүмкіндігі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Жоғары сығу центрифуганы қосымша сатып алуды талап етпей, тиімді жууға және сығуға мүмкіндік береді
- Температура датчигі
- Жуу циклінің соңына дейін қалған уақыт индикаторы
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: бу
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 110
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,04 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Цикл үшін будың меншікті шығыны, артық емес: 0,9 дм3/кг*
- Макс. қалдық ылғалдылық: 70%
- Жетек қозғалтқышының қуаты: 2,2 кВТ
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық су вентильдерінің шартты өтуі: 20 мм
- Ыстық су клапандарының шартты өтуі: 15 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 15 мм
- Ағызу клапанының шартты өтуі: 76 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1000х950х1520 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы В-15П.22131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 265 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 282 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Барабанның тереңдігі | 370 мм |
| Барабанның диаметрі | 720 мм |
| Жүктеу | 15 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 150 л |
| Сығу жылдамдығы | 523 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 42-ден 46 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 870 мм |
- Бағасы: 4 168 467 ₸


