
Кір жуу-сығу машинасы Вязьма В-15 бояу. болат
- Бар
- Коды:81131
5 090 635 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ВО-15 кір жуғыш-сығу машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киім-кешектерді, маталар мен киімдерді жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен жабдықталған. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Корпустың қаптамалары боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 контроллері базасындағы автоматты басқару жүйесі
- Серіппелі барабанның құрылымы
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Жылыту түрі: электрлік
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 300
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 2,2 кВТ
- Қыздыру элементтері: 15 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,3 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 15/20 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 50 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1020х1080х1500 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ІШІНДЕ-15.22141 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 437 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 452 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1330 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Барабанның тереңдігі | 450 мм |
| Барабанның диаметрі | 650 мм |
| Жүктеу | 15 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 17.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 150 л |
| Сығу жылдамдығы | 908 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 44-тен 50 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 5 090 635 ₸



