
Кір жуғыш машина Вязьма Л-30
- Бар
- Коды:81151
5 149 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Лотос" сериялы Вязьма Л-30 кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Барабан тот баспайтын болаттан жасалған, қаптамасы сырланған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: электрлік
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 10
- Қуат:
- Жетектің электр қозғалтқышы: 1,4 / 1,5 / 2,12 кВТ
- Қыздыру элементтері: 30 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,5 кВТ*сағ/кг
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 30 дм3/кг
- Қалдық ылғалдылық: 110%
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 65 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1280х1240х1680 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қыздырудың аралас тәсілімен (электрлі + булы) модель
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Лотос" сериясы Л-30.12120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 550 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 573 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1535 мм |
| Тереңдігі | 1160 мм |
| Барабанның тереңдігі | 466 мм |
| Барабанның диаметрі | 902 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 570 мм |
| Жүктеу | 30 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 33.62 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 300 л |
| Сығу жылдамдығы | 141 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 37-ден 41 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 1130 мм |
- Бағасы: 5 149 396 ₸


