
Кір жуу-сығу машинасы Вязьма В-15П бояу. болат
- Бар
- Коды:81132
5 313 924 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вязьма ВО-15П кір жуғыш-сығу машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің кір жуатын орындарында, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киім-кешектерді, маталар мен киімдерді жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен жабдықталған. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Ішкі, сыртқы барабандар және алдыңғы қаптамалар тот баспайтын болаттан, ал бүйірлері боялған мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 контроллері базасындағы автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Жылыту түрі: бу
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 300
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,04 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Цикл үшін будың меншікті шығыны, артық емес: 0,9 дм3/кг*
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су вентильдерінің шартты өтуі: 15 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 15 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 50 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1130х1170х1560 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 8-ге дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте сенсорлық басқаруы бар ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 435 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 450 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1330 мм |
| Тереңдігі | 935 мм |
| Барабанның тереңдігі | 450 мм |
| Барабанның диаметрі | 650 мм |
| Жүктеу | 15 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 150 л |
| Сығу жылдамдығы | 908 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 44-тен 50 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 5 313 924 ₸


