
Кір жуғыш машина Вязьма Л-60П
- Бар
- Коды:159794
6 847 616 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Лотос" сериялы Вязьма Л-60П кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Барабан тот баспайтын болаттан, қаптамасы боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: бу
- Кірдің қалдық ылғалдылығы: 110%
- Бөлу факторы:
- Жуу кезінде: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу кезінде: 10
- Жетек қозғалтқышының қуаты: 2,8 / 4 / 4,5 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,05 кВТ*сағ/кг
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 30 дм3/кг
- Будың меншікті шығыны: 0,9 дм3/кг
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су вентильдерінің шартты өтуі: 50 мм
- Бу клапанының шартты өтуі: 25 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 65 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1320х1790х1850 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қыздырудың аралас тәсілімен (электрлі + булы) модель
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Лотос" сериясы Л-60П.12120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 780 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 700 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1650 мм |
| Тереңдігі | 1640 мм |
| Барабанның тереңдігі | 735 мм |
| Барабанның диаметрі | 1000 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 780 мм |
| Жүктеу | 60 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 600 л |
| Сығу жылдамдығы | 189 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 50-ден 55 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 6 847 616 ₸


