
Вязьма В-50 кір жуатын машина
- Бар
- Коды:180272
7 561 100 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Вега" сериялы Вязьма В-50 кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Ішкі және сыртқы барабандар тот баспайтын болаттан, қаптамалар боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 контроллері базасындағы автоматты басқару жүйесі
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 кір жуу бағдарламасы:
- 10 зауыттық параметрлермен
- 40 еркін бағдарламаланатын
- Матаның барлық түрлерін тиімді жуу және сығу мүмкіндігі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Барабанды теңдестірудің зияткерлік жүйесі
- Сенсорлы экран дисплейі (жуу циклі кезінде температураны, уақытты және басқа параметрлерді көрсету)
- Контроллерде SD картасын оқу құрылғысы бар
- Сұйық жуғыш заттарға арналған мөлшерлегіш сорғыларды оларға қосымша басқару блогын алмай-ақ қосу және машинаны аква тазалау (химиялық тазалаудың аналогы) ретінде пайдалану мүмкіндігі
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: электрлік
- Жүктеу биіктігі: 685 мм
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 110
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 5,5 кВТ
- Қыздыру элементтері: 30 кВТ
- Мөлшерлегіш сорғыларды қосуға арналған шығулар саны: 8
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,27 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 16 дм3/кг*
- Қалдық ылғалдылық: 70%
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Ыстық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Су төгетін құбырдың шығыс диаметрі: 76 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі
- Тот баспайтын болаттан жасалған қаптама
- Монтаждау жинағы
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Вега" сериясы В-50.22131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 585 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1660 мм |
| Тереңдігі | 1350 мм |
| Барабанның тереңдігі | 750 мм |
| Барабанның диаметрі | 923 мм |
| Жүктеу | 50 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 41 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 500 л |
| Сығу жылдамдығы | 460 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 37-ден 41 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 1130 мм |
- Бағасы: 7 561 100 ₸


