
Кір жуу-сығу машинасы Вязьма ВО-30П бояу. болат
- Бар
- Коды:81149
9 610 714 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вязьма ВО-30П кір жуғыш-сығу машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киім-кешектерді, маталар мен киімдерді жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен жабдықталған. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Корпустың қаптамалары боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- МСУ-500 контроллері базасындағы автоматты басқару жүйесі
- Серіппелі барабанның құрылымы
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 50 еркін бағдарламаланатын бағдарламалар
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Жылыту түрі: бу
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 300
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,055 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Цикл үшін будың меншікті шығыны, артық емес: 0,9 дм3/кг*
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 25 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 15 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 65 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1240х1340х1730 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі сенсорлық басқару элементтері бар ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӘҚ-30Б.22141 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 740 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 765 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1550 мм |
| Тереңдігі | 1180 мм |
| Барабанның тереңдігі | 570 мм |
| Барабанның диаметрі | 820 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 712 мм |
| Жүктеу | 30 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 300 л |
| Сығу жылдамдығы | 809 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 39-дан 44 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 1185 мм |
- Бағасы: 9 610 714 ₸


