
В-50 тот баспайтын кір жуғыш-сығу машинасы. болат
- Бар
- Коды:134988
14 421 510 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Вязьма ВО-50 кір жуғыш-сығу машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінің, өндірістік кәсіпорындардың кір жуатын орындарында, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киім-кешектерді, маталар мен киімдерді жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. Модель серіппелі тәуелсіз барабан аспасымен жабдықталған. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Корпустың қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- INVT сенсорлық контроллері негізінде автоматты басқару жүйесі
- Серіппелі барабанның құрылымы
- Бірқалыпты реттелетін барабан жетегі
- 999-ға дейін сыртқы тасымалдағышпен жууға арналған бағдарламалар
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Суық және ыстық суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Жылыту түрі: электрлік
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 300
- Қуат:
- Жетек электр қозғалтқышы: 11 кВТ
- Қыздыру элементтері: 30 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,31 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 17 дм3/кг*
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 40 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 80 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кірді автоматты түрде өлшеу
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 6-ға дейін сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі сенсорлық басқару элементтері бар ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВО-50.22241 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1610 келі |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 1905 мм |
| Тереңдігі | 1450 мм |
| Барабанның тереңдігі | 580 мм |
| Барабанның диаметрі | 1060 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 908 мм |
| Жүктеу | 50 келі |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 41 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 500 л |
| Сығу жылдамдығы | 712 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 34.4-тен 39 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 1345 мм |
- Бағасы: 14 421 510 ₸



