
Вязьма ЛБ-240П типті "тосқауылдық" сығу-жуу машинасы
- Бар
- Коды:81241
77 239 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ЛБ-240П типті "тосқауыл" кір жуғыш-сығу машинасы медициналық мекемелердің кір жуатын орындарында немесе атом, химия, электроника өнеркәсібі мекемелерінде кірді, матаны және киімді жууға, шаюға, сығуға және шайқауға арналған. Модель әртүрлі аймақтардан, яғни қабырғамен бөлінген бөлмелерден кірді тиеу және түсіру мүмкіндігімен жабдықталған. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Ішкі, сыртқы барабандар мен қаптамалар тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сенсорлық панелі бар автоматты басқару жүйесі
- Серіппелі барабанның құрылымы
- Жиілікпен басқарылатын жетек
- 999 сыртқы тасымалдағыштары бар бағдарламалар
- Кірді бүйірден тиеу және түсіру
- Жұмыс аймақтарын "таза" және "лас" деп бөлу
- Дірілді бақылау датчигі
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Қадамдық бағдарламалау
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Кернеудің елеулі ауытқулары кезіндегі тұрақты жұмыс
- Сұйық жуғыш заттарды жеткізуге арналған өлшеуіш сорғыларды басқару
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: бу
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,8
- Сығу: 305
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,16 кВТ*сағ/кг*
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 14 дм3/кг*
- Цикл үшін будың меншікті шығыны, артық емес: 0,9 дм3/кг*
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су вентильдерінің шартты өтуі: 50 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 40 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 2х145 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,6 мПа-ға дейін
- Жеткізу желісіндегі ауа қысымы: 0,6-дан 0,8 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 3150х2450х2800 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 2-ден 6-ға дейінгі сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "60 °С түрлі-түсті жуу" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тосқауылартикуласы | ЛБ-240П.22241 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8000 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8690 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 2550 мм |
| Тереңдігі | 2000 мм |
| Жүктеу | 240 келі |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 2400 л |
| Сығу жылдамдығы | 603 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 29-дан 33 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 2860 мм |
- Бағасы: 77 239 080 ₸



