
Вязьма ВБ-100П типті "тосқауылдық" сығу-жуу машинасы
- Бар
- Коды:81240
35 285 530 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ВБ-100П типті "тосқауыл" кір жуғыш-сығу машинасы медициналық мекемелердің кір жуатын орындарында немесе атом, химия, электроника өнеркәсібі мекемелерінде кірді, матаны және киімді жууға, шаюға, сығуға және шайқауға арналған. Модель әртүрлі аймақтардан, яғни қабырғамен бөлінген бөлмелерден кірді тиеу және түсіру мүмкіндігімен жабдықталған. Қалдық ылғалдылықтың төмен деңгейіне байланысты центрифуганы пайдалану қажеттілігі жойылады. Корпустың қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне жиілік түрлендіргіші (инвертор) кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сенсорлық панелі бар автоматты басқару жүйесі
- Серіппелі барабанның құрылымы
- Жиілікпен басқарылатын жетек
- 10 зауыттық бағдарлама және 999 сыртқы тасымалдағышпен
- Кірді бүйірден тиеу және түсіру
- Жұмыс аймақтарын "таза" және "лас" деп бөлу
- Дірілді бақылау датчигі
- Жуу және сығу кезіндегі айналымдар саны еркін бағдарламаланады және бірқалыпты реттеледі
- Шудың, дірілдің және жүктемелердің төмен деңгейі
- Сандық дисплей (температураны, уақытты және жуу циклі кезіндегі басқа параметрлерді көрсету)
- Қадамдық бағдарламалау
- Кір жуу бағдарламаларын жад картасына жасауға, өңдеуге және жазуға арналған ДК бағдарламалық құралы
- Статистика мен жұмыс қателерін жинау
- Су мен электр энергиясын үнемді тұтыну
- Электр қозғалтқышын кернеу мен температура бойынша шамадан тыс жүктемелерден қорғау
- Сұйық жуғыш заттарды жеткізуге арналған өлшеуіш сорғыларды басқару
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: бу
- Қалдық ылғалдылық: 50%
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 300
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,1 кВТ*сағ/кг
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 16 дм3/кг*
- Цикл үшін будың меншікті шығыны, артық емес: 0,9 дм3/кг
- Ауа шығыны: 0,01 м3/сағат
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су келте құбырларының шартты өтуі: 40 мм
- Жуғыш заттарды жеткізуге арналған суық су құбырының шартты өтуі: 2х20 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 25 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 76 мм
- Ауаны қосатын түтіктің диаметрі: 8 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Ауа қысымы: 0,6-дан 0,8 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2800х1760х2200 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бағдарламаларды сыртқы жад картасына жазу, оқу және сақтау
- Сұйық жуғыш заттарды мөлшерлеу жүйесі:
- 2-ден 6-ға дейінгі сыртқы өлшеуіш сорғыларды тікелей қосу
- Сорғылардың өнімділігі 30-дан 120 л/сағ дейін
- Қосуға арналған құбырлар жиынтықта
- Машина контроллерінің көмегімен жуғыш заттарды беруді бағдарламалау
- Жууды әртүрлі танымал өндірушілердің технологиялары бойынша жүзеге асыру
* Тұтыну "Ақ 60 °С" бағдарламасы үшін көрсетілген (2 жуу + 3 шаю).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тосқауылартикуласы | ДБ-100П.22241 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2700 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2830 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 2120 мм |
| Тереңдігі | 1650 мм |
| Барабанның тереңдігі | 1100 мм |
| Барабанның диаметрі | 1100 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 1000 мм |
| Жүктеу | 100 келі |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 22 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 1000 л |
| Сығу жылдамдығы | 700 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 8-ден 34 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 2550 мм |
- Бағасы: 35 285 530 ₸


