
Кір жуғыш машина Вязьма Л-12П
- Бар
- Коды:81109
2 644 391 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Лотос" сериялы Вязьма Л-12П.12120 кір жуғыш машинасы білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кір жуу, шаю және сығу үшін қолданылады. зығыр, мата және киім. Барабан тот баспайтын болаттан жасалған, корпустың қаптамасы боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылыту түрі: бу
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,85-ке дейін
- Сығу: 15
- Жетектің электр қозғалтқышы: 0,63 / 1,32 / 1,7 кВТ
- Бір цикл үшін электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,075 кВТ*сағ/кг
- Бір циклдегі меншікті су шығыны, артық емес: 30 дм3/кг
- Будың меншікті шығыны: 0,9 дм3/кг
- Қалдық ылғалдылық: 110%
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су вентильдерінің шартты өтуі: 15 мм
- Бу үшін клапанның шартты өтуі: 15 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 65 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Бу қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 950х1040х1400 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қыздырудың аралас тәсілімен (электрлі + булы) модель
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Лотос" сериясы Л-12П.12120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 275 келі |
| Қыздыру түрі | бу |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |
| Барабанның тереңдігі | 400 мм |
| Барабанның диаметрі | 600 мм |
| Тиеу люгінің диаметрі | 510 мм |
| Жүктеу | 12 келі |
| Материал | бояу. болат |
| Қуат | 3.65 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 120 л |
| Сығу жылдамдығы | 211 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 45-тен 50 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | Механикалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 644 391 ₸


