
Пневматикалық төсемдердегі Вязьма ВО-100.22241.Б2 кірден қорғайтын кілемдерді жууға және сығуға арналған машина
- Бар
- Коды:180338
23 699 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілемдерді жууға және сығуға арналған машина Вязьма ВО-100.22241.Б2 кір жуатын орындарда, білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде кірден қорғайтын резеңке қадалы кілемдерді жууға, шаюға және сығуға арналған. Модель пневматикалық подшипниктердегі көлбеу барабанмен және ауамен басқарылатын құлпы бар люк есігімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты басқару
- Ішкі барабан кірден қорғайтын кілемдерді жуу ерекшеліктерін ескере отырып жасалған:
- Жоталардағы перфорация
- Құмды кетіруге арналған қосымша тесіктер мен арналар
- Барабандар блоктарын еңкейту режимдері:
- Артқа - жүктеу кезінде
- Алға - түсіру кезінде
- 2 бөлек басқарылатын ағызу клапандары:
- Тікелей канализацияға
- Балшық пен құмға арналған тұндырғыш арқылы
- Күшейтілген конструкция
- Люкті ашық қалыпта бекіту
- Люктің тығыздағышын реттеу
- Жылыту жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің диаметрі: 770 мм
- Бөлу факторы:
- Жуу: 0,7-ден 0,9-ға дейін
- Сығу: 300
- Жетек қозғалтқышының қуаты: 18,5 кВТ
- Электр энергиясының меншікті шығыны, артық емес: 0,09 кВТ*сағ/кг
- Судың меншікті шығыны, артық емес: 16 дм3/кг
- Жеткізуші коммуникацияларға қойылатын талаптар:
- Суық және ыстық су клапандарының шартты өтуі: 40 мм
- Су төгетін келте құбырдың шығыс қимасы: 2х74 мм
- Суық және ыстық судың қысымы: 0,2-ден 0,4 мПа-ға дейін
- Ауа қысымы: 0,4-тен 0,8 мПа-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2600 кг |
| Қыздыру түрі | электрлік |
| Биіктігі | 2270 мм |
| Тереңдігі | 1805 мм |
| Барабанның тереңдігі | 780 мм |
| Кілем үшін Барабанның диаметрі | 1300 мм |
| Жүктеу | 100 келі |
| Қуат | 78.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Барабанның көлемі | 1000 л |
| Сығу жылдамдығы | 600 айн/мин. |
| Жуу жылдамдығы | 31-ден 35 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүктеу түрі | Алдыңғы |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 2450 мм |
- Бағасы: 23 699 170 ₸


