
VIATTO BFP-9 коктейльді шанышқы
- Бар
- Коды:280419
765 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO BFP-9 шанышқысы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, үй жағдайларында және көшпелі іс-шараларда қолданылады. Модельде 2 тіс бар. Бұйым бамбуктан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 90х30х6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биологиялық ыдырайтын ыдыс жуғыш зат | 30 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.06 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.06 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 дана. |
| Материал | Бамбук |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | шанышқылар |
| Қалыңдық | 3 мм |
- Бағасы: 765 ₸


