
Фуршеттік үстел ПишТех СБ 800х800х1060 мм қарағаш тамыры жылтыр
- Бар
- Коды:322052
71 325 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фуршет үстелі Азық-түлік технологиясы БК кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модельде дөңгелек үстел үсті және 4 көлбеу аяқтары бар тірек тірегі бар. Үстел үсті қарағаш түбірі түстес жылтыр пластик жабындысы бар ламинатталған ағаш-жоңқалы тақтадан (ДСП) жасалған, қаңқасы – боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды бөлінген жүктеме: 50 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 32 мм
- Қаңқа профилінің қалыңдығы: 1,5 мм
- Қаңқа профилінің диаметрі: 28 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 1060 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қаңқа | Металл |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| Үстел үсті | ДСП |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Үстел |
| Түсі | Ағаш |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 71 325 ₸


