
Көкөністерге арналған үстел ATESY КО-С-1-1200.800-02
- Бар
- Коды:106199
205 615 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөністерге арналған үстел ATESY КО-С-1-1200.800-02 серия Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамыр дақылдары мен көкөністерді тазарту және алдын ала өңдеу үшін қолданылады. Модель 3 бортпен жабдықталған. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 1 ванна алдыңғы бөлігінде
- 1 қалдықтарды жинауға арналған тесік, оң жақта орналасқан
- ДСП-дан нығайту беріктікті арттырады және үстелдің бүгілуін болдырмайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері жиектелген, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: 1000х250х200 мм
- Тесік диаметрі: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КО-С көкөніс үстелі-1-1200.800-02 (КО-1/1200/800) |
| Қаңқаның борттық материалы | мырышталған болат |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.1 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесікқұбырлармаксималды жүктеме | 130 келі |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 205 615 ₸


