
Көкөністерге арналған үстел ATESY КО-С-2-1500.800-02
- Бар
- Коды:95053
256 807 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөністерге арналған үстел ATESY КО-С-2-1500.800-02 серия Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамыр дақылдары мен көкөністерді тазарту және алдын ала өңдеу үшін қолданылады. Модель 3 бортпен жабдықталған. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- алдыңғы бөлікте 2 ванна
- қалдықтарды жинауға арналған 2 тесік
- ДСП-дан нығайту беріктікті арттырады және үстелдің бүгілуін болдырмайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері жиектелген, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның өлшемі: 650х250х200мм
- Тесік диаметрі: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КО-С көкөніс үстелі-2-1500.800-02 (КО-2/1500/800) |
| Қаңқаның борттық материалы | мырышталған болат |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.5 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесікқұбырлармаксималды жүктеме | 160 келі |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 256 807 ₸


