
Кондитерлік үстел ATESY СК-П-1-1500.700-02
- Бар
- Коды:124149
414 620 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кондитерлік үстел ATESY СК-П-1-1500.700-02 Престиж сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырмен және ұнмен, сондай-ақ ұн және кондитерлік өнімдермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Модель 1 бортпен жабдықталған. Үстел үсті қалыңдығы 40 мм тұтас бук ағашынан жасалған және ішкі жағынан дәнекерленген жақтаумен, сөре AISI 430 баспайтын болаттан, жақтау диаметрі 40 мм AISI 201 дөңгелек тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Калибрленген штангалардан желімделген үстелдің үстіңгі тақтайы майысуға ұшырамайды, бұл беріктік пен жоғары өнімділік қасиеттерін қамтамасыз етеді
- Артқы борт азық-түліктің қабырғаға немесе еденге түсуіне жол бермейді
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СК-П кондитерлік үстелі-1-1500.700-02 (СК-3/1500/700Д) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51.4 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | бук |
| Аяқтардың профилі | дөңгелек құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, кондитерлік дүкен |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 414 620 ₸


