
ATESY СР-С өндірістік үстелі-1-600.600-02
- Бар
- Коды:98247
74 637 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-С-1-600.600-02 стандарт сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Модель бортпен жабдықталған. Рамка қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-С-1- 600.600-02 (СР-3/600/600) |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.9 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Максималды жүктеме | 54 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 74 637 ₸


