
ATESY өндірістік үстелі СР-С-1200.600-02
- Бар
- Коды:98269
95 550 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-С-1200.600-02 сериялы стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде қолданылады. Рамка қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-С-1200.600-02 (СР-2/1200/600) |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Максималды жүктеме | 108 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 95 550 ₸


