
ATESY СР-2/1500/600-Э өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:59724
103 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СР-2/1500/600-Е өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық союға және көкөністерді өңдеуге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан, есептегіштер мырышталған бұрыштан, сөре-тор мырышталған болаттан және тірек тіректері мырышталған болаттан жасалған, астыңғы жағында пластик тірегі бар.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы қаңқа
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін үстелдің үстіңгі жиектерінде жиек бар
- Үстел үсті қалыңдығы 16 мм ДСП төсемімен нығайтылған
Қосымша сипаттамалар:
- Еденнен торға дейінгі қашықтық: 300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-2/1500/600Э АЛЕНТА |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 103 396 ₸


