
ATESY СР-П өндірістік үстелі-1- 600.700-02
- Бар
- Коды:221287
146 903 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-П-1- 600.700-02 Престиж сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Модель бортпен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 40 мм айналы тот баспайтын болаттан жасалған AISI 201 дөңгелек құбырдан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы мен сөресі AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған. ішкі жағы.
Ерекшеліктері:
- Ламинатталған ДСП парағы беріктікті арттырады және үстелдің үстіңгі қабатының ауытқуын болдырмайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Жоғары қарай иілген артқы борт азық-түліктің қабырғаға немесе еденге түсуіне жол бермейді
- Үздіксіз сөренің арқасында ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарға арналған қосымша пайдалы орын
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Үстел үсті мен сөрені жақтауға дәнекерленген бұрыштар арқылы бекіту
- Беріктікті арттыру үшін сөренің төменгі жағындағы арна
- Жиналмалы конструкция
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдың қалыңдығы:
- Аяқтары: 1,5 мм
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Төсем: 16 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 50 мм
- Борттың биіктігі: 50 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 40 мм
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Сөрені бекіту биіктігі: 350 мм
- Қаптамадағы габариттері: 620х720х120 / 850х150х100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 310281 / СР-П-1- 600.700-02 (СП-3/600/700) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45.2 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 63 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | дөңгелек құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 146 903 ₸


