
ATESY СР-С өндірістік үстелі-1-1400.700-02- ПСОц
- Бар
- Коды:220764
152 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-С-1-1400.700-02- ПСОц сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде қолданылады. Модель бортпен жабдықталған. Жақтау мен сөре мырышталған болаттан, ал үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Ламинатталған ДСП парағы беріктікті арттырады және үстелдің үстіңгі қабатының ауытқуын болдырмайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Жоғары қарай иілген артқы борт азық-түліктің қабырғаға немесе еденге түсуіне жол бермейді
- Үздіксіз сөренің арқасында ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарға арналған қосымша пайдалы орын
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Тіректер бұрыш түрінде жасалған
- Жиналмалы конструкция
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Металдың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Қаңқа мен сөре: 1,2 мм
- Үстел үсті төсемінің қалыңдығы: 16 мм
- Борттың биіктігі: 50 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 40x40 мм
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1420х720х120 / 850х90х70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 310241 / СР-С-1-1400.700-02- ПСОц (ОРТ.-3-1400/700- Бк) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.63 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 147 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 152 015 ₸


