
ATESY СР-П өндірістік үстелі-1-1200.700-02
- Бар
- Коды:106524
189 270 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-П-1-1200.700-02 Престиж сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Модель бортпен жабдықталған. Қаңқасы диаметрі 40 мм AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, үстелдің үстіңгі жағы мен сөресі AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған. ішкі жағы.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-П-1-1200.700-02 (СП-3/1200/700) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.3 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 126 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | дөңгелек құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 189 270 ₸


