
ATESY СР-С өндірістік үстелі-1-950.700-02- ПСОц
- Бар
- Коды:106532
120 757 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-С-1-950.700-02- ПСОц сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде қолданылады. Модель бортпен жабдықталған. Рамка қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, сөре қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-С-1- 950.700-02- ПСОц (ОРТ.-3-950/700- Бк) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 120 757 ₸


