
ATESY СР-Б өндірістік үстелі-1-1200.800-02
- Бар
- Коды:106514
120 563 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-Б-1-1200.800-02 бюджет сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Рамка мен сөре қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған профильден, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен, бұрыштық үстелдің тіректері мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ламинатталған ДСП парағы беріктікті арттырады және үстелдің үстіңгі қабатының ауытқуын болдырмайды
- Жоғары қарай иілген артқы борт азық-түліктің қабырғаға немесе еденге түсуіне жол бермейді
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары "конверт" түрі бойынша
- Үстел үстелдерін бір-бірімен бұрандалы қосылым арқылы біріктіріп, бір бекітілген жұмыс жазықтығын жасауға болады
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 309479 / СР-Б-1-1200.800-02 (СР-3/1200/800-Э) |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Максималды жүктеме | 144 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 120 563 ₸


