
ATESY СР-3/1800/600-Э өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:59737
121 062 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СР-3/1800/600-Е өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық союға және көкөністерді өңдеуге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан, есептегіштер мырышталған бұрыштан, сөре-тор мырышталған болаттан және тірек тіректері мырышталған болаттан жасалған, астыңғы жағында пластик тірегі бар.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы қаңқа
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін үстелдің үстіңгі жиектерінде жиек бар
- Үстел үсті қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП төсемімен нығайтылған
- Рамалық тіректер құрылымның қаттылығын арттыру үшін жиектері бүктелген бұрышты білдіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Еденнен торға дейінгі қашықтық: 300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-3/1800/600Э АЛЕНТА |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 121 062 ₸


