
ATESY СР-С өндірістік үстелі-1- 950.700-02- Н
- Бар
- Коды:220914
121 231 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-С-1- 950.700-02- Н сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде қолданылады. Модель бортпен жабдықталған. Қаңқа, сөре-тор және үстелдің үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған. Үстел үсті ішкі жағынан ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Ламинатталған ДСП парағы беріктікті арттырады және үстелдің үстіңгі қабатының ауытқуын болдырмайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Жоғары қарай иілген артқы борт азық-түліктің қабырғаға немесе еденге түсуіне жол бермейді
- Үздіксіз сөренің арқасында ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарға арналған қосымша пайдалы орын
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Тіректер бұрыш түрінде жасалған
- Жиналмалы конструкция
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Үстел үсті материалының қалыңдығы:
- Металл: 0,8 мм
- Төсем: 16 мм
- Борттың биіктігі: 50 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 40x40 мм
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 970х720х120 / 850х90х70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 309096 / СР-С-1- 950.700-02- Н (ОРТ-3-950/700- Н) |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 121 231 ₸


