
ATESY өндірістік үстелі СР-Б-1300.700-02
- Бар
- Коды:220333
124 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SR-B-1300.700-02 сериялы бюджеттік өндіріс үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Қаңқа мен сөре-тор мырышталған болаттан, үстел үсті - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және ішкі жағынан ламинатталған ағаш жоңқа тақтасымен қосымша нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Ламинатталған ДСП парағы беріктікті арттырады және үстелдің үстіңгі қабатының ауытқуын болдырмайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары "конверт" түрі бойынша
- Үстел үстелдерін бір-бірімен бұрандалы қосылым арқылы біріктіріп, бір бекітілген жұмыс жазықтығын жасауға болады
- Борттың болмауы үстелді үй-жайдың кез келген жерінде орналастыруға және онда кез келген жағынан жұмыс істеуге мүмкіндік береді
- Сөре-тордың арқасында ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарға арналған қосымша пайдалы орын
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Тіректер бұрыш түрінде жасалған
- Жиналмалы конструкция
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Металдың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Қаңқа мен сөре: 1,2 мм
- Үстел үсті төсемінің қалыңдығы: 16 мм
- Аяқтар профилінің өлшемі: 40x40 мм
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1320х720х60 / 844х103х78 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 310063 / СР-Б-1300.700-02 (СР-2/1300/700-Э) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 136.5 кг |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 124 269 ₸


