
ATESY СТ-С өндірістік үстелі-1100.600-02- Р-3Л жәшіктермен, ернеусіз
- Бар
- Коды:283136
404 975 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ATESY СТ-С өндірістік үстелі-1100.600-02- Р-3Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары мен ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Модель 1 сөремен, 3 жылжымалы жәшікпен және 2 топсалы есікпен жабдықталған. Үстелдің үстіңгі тақтайы, есіктері мен бүйірлік панельдері AISI 430 тот баспайтын болаттан, түбі мен артқы қабырғасы мырышталған болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған, пластикалық тірек бөлігі бар, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП парағымен ішкі жағынан нығайтылған. .
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген және тегістелген бұрыштар
- ДСП-дан нығайту беріктікті арттырады және үстелдің бүгілуін болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды үлестірілген жүктеме:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына: 101 кг
- Сөреге: 49 кг
- Материалдың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- ДСП: 16 мм
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Қаптамадағы габариттері: 11130х630х1150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 311612/ СТ-С-1100.600-02- Р-3Л (жәшіктері бар СТ-2/1100/600) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 79.8 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Максималды жүктеме | 101 келі |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 404 975 ₸


