
ATESY СТ-С өндірістік үстелі-1500.700-02- Қарай
- Бар
- Коды:196826
405 333 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СТ-С өндірістік үстелі-1500.700-02- К қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары мен ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Сөремен және купе түріндегі 2 есікпен жабдықталған. Түбі мен артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған, қалған элементтердің барлығы қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ішкі жағынан қалыңдығы 16 мм ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- құлпы бар 2 есікті купе
- Қаттылықпен күшейтілген сөре
- ДСП-дан нығайту беріктікті арттырады және үстелдің бүгілуін болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін ±20 мм шегінде өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін пластикалық тіректер бар
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды біркелкі бөлінген жүктеме: 161 кг
- Сөреге максималды біркелкі бөлінген жүктеме: 128 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1530х730х1150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 311597 СТ-С-1500.700-02- К (СТ-2/1500/700) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 92 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 105 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жабық, жұмыс |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 405 333 ₸


