
ATESY СТ-С өндірістік үстелі-1200.600-02- Р-3Л жәшіктермен, ернеусіз
- Бар
- Коды:131886
419 815 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ATESY СТ-С өндірістік үстелі-1200.600-02- Р-3Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары мен ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Модель 1 сөремен, 3 жылжымалы жәшікпен, 2 топсалы есікпен жабдықталған. Үстелдің үстіңгі тақтайы, есіктері мен бүйірлік панельдері AISI 430 тот баспайтын болаттан, түбі мен артқы қабырғасы мырышталған болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған, пластикалық тірек бөлігі бар, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП парағымен ішкі жағынан нығайтылған. .
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген және тегістелген бұрыштар
- ДСП-дан нығайту беріктікті арттырады және үстелдің бүгілуін болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды үлестірілген жүктеме:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына: 110 кг
- Сөреге: 57 кг
- Материалдың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- ДСП: 16 мм
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Қаптамадағы габариттері: 1230х630х1150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Үстел СТ-С-1200.600-02- Р-3Л (СТ-2/1200/600 жәшіктермен) / 311613 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87.1 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Максималды жүктеме | 110 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | жәшіктер |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жабық, жұмыс |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 419 815 ₸



