
ATESY өндірістік үстелі СРП-Л-1200.600-02
- Бар
- Коды:122877
433 252 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY SRP-L-1200.600-02 сериялы люкс өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін кесу және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Үстел үсті қалыңдығы 30 мм полипропиленнен, сөре AISI 304 баспайтын болаттан, тіректер AISI 304 баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті оңай аударылады, бұл оның екі жағын да пайдалануға мүмкіндік береді
- Үстелдің барлық жиектері жиектелген, бұл пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Полипропиленнен жасалған үстелдің үстіңгі тақтайларын жеңіл және жылдам санитарлық өңдеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Полипропилен үстелі СРП-Л-1200.600-02 |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | полипропилен |
| Жабдықтау | сөре |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 433 252 ₸


