
ATESY СР-Л өндірістік үстелі-1-1800.700-02
- Бар
- Коды:124599
413 276 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY өндірістік үстелі СР-Л-1-1800.700-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік өнімдерін сою және өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдаланылады. Модель бортпен жабдықталған. Қаңқасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм шаршы құбырдан, үстел үсті мен сөре AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған. ішкі жағы.
Ерекшеліктері:
- Борт азық-түліктің қабырғаға немесе еденге түсуінен қорғайды
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен қаңқа элементтерінің барлық жиектерінде жиек (бүктеме) болады, бұл үстелді құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
- Үстелдің үстіңгі бұрыштары дәнекерленген және тегістелген, бұл гигиеналық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді және санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Үстел СР-Л-1-1800.700-02 (СП-3/1800/700-Л) |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Максималды жүктеме | 189 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 413 276 ₸


