
Қалдықтарды жинауға арналған үстел KAYMAN СЦ-455/0606
- Бар
- Коды:94296
94 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалдықтарды жинауға арналған орталық үстел KAYMAN СЦ-455/0606 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштан жасалған, қалыңдығы 1.5 мм, үстелдің үсті - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдықтарға арналған тесіктің диаметрі: 180 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160363 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесікбайланысеніңкірі | 600 мм |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Ашық |
| Орнату | орталық |
- Бағасы: 94 265 ₸


