
КАЙМАН СП-255/1208 өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:189376
97 857 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СП-255/1208 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Модель тор-сөремен және жалпақ ернеумен жабдықталған. Рамка қалыңдығы 1,5 мм мырышталған бұрыштан, мырышталған тордан, қалыңдығы 0,8 мм, үстелдің үстіңгі тақтайы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, қалыңдығы 0,8 мм, ДСП арматурасы 16 мм.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Әмбебап құрастырмалы-жиналмалы конструкция
- Үстел үстіндегі дыбысты жұтатын төсемдер
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің көлемі: 0,21 m3
- Қаптамадағы габариттері: 1205x805x160 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160671 |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.7 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 97 857 ₸


